Slapukų politika

Svetainę https://publicis.lt redaguoja ir valdo UAB „Lion Communications Vilnius“, kurios registruota buveinėyra Šermukšnių g. 6A, 01106 Vilnius, Lietuva. UAB „Lion Communications Vilnius“ yra laikoma Duomenų valdytoju. Šio Pranešimo tikslas – informuoti jus apie Slapukų rinkimą ir naudojimą naršant mūsų Svetainėje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią politiką, kreipkitės el. paštu privacyofficer@publicisgroupe.com.

Užtikrinsime Slapukų politikos tikslumą nuolat ją atnaujindami. Apie bet kokius šios Slapukų politikos pakeitimus bus nedelsiant pranešta šiame puslapyje, todėl turėtumėte tikrinti, ar buvo atlikti kokie nors pakeitimai.

Slapukų reklamjuostėje spustelėdami mygtuką „Sutinku“, sutinkate, kad jūsų naršyklėje būtų naudojami Slapukai. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo slapukų nuostatas, kaip nurodyta toliau.

I. Kas yra slapukai?

Slapukas yra maža rinkmena, patalpinta jūsų kompiuterio standžiajame diske. Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, rinkmena yra patalpinama; slapukas padeda analizuoti tinklalapio srautą arba praneša, kai lankotės tam tikroje svetainėje. Iš esmės slapukai leidžia tinklalapio programoms individualiai į jus reaguoti. Tinklalapio programa gali pritaikyti savo veikimą pagal jūsų poreikius, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, rinkdama ir atsimindama informaciją apie jūsų pasirinkimus.

Paprastai šie duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau gali suteikti jums suasmenintą tinklalapio patirtį. Paprastai jie naudojami užtikrinti geram Svetainės veikimui ir atlikti srauto analizei. Iš esmės, Slapukai leidžia tinklalapio programoms individualiai į jus reaguoti.

II. Mūsų Svetainėje naudojami šių tipų slapukai

Veikimo slapukai: Šie srauto žurnalo slapukai pasitelkiami jūsų naudojamoms internetinėms svetainėms identifikuoti ir mūsų Svetainės veikimui įvertinti bei sekti. Tai mums padeda analizuoti tinklalapio srauto duomenis ir tobulinti Svetainę, kad ji atitiktų jūsų Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Naudojami Slapukai:

Slapuko pavadinimas Aprašymas Sukūrimo momentas Saugojimo terminas
_ga Slapukas, renkantis informaciją apie tinklalapio lankomumą Pirmo įėjimo į puslapį metu 2 metai

Galite nesutikti su slapukų ir stebėjimo technologijų naudojimu, kaip nurodyta Slapukų nustatymo tvarkyklėje.

III. Kaip galite tvarkyti slapukus?

Naršant Svetainėje pirmą kartą, tvarkyti savo slapukų nuostatas galite spustelėję Slapukų reklamjuostėje esantį mygtuką „Slapukų nustatymai“. Savo nuostatas bet kada galėsite koreguoti Slapukų nustatymuose.

Atnaujinta: 2022-02-28